Netcad Eğitim ve Kurs Programları

Netcad Kampüs'te proje üreten her meslek grubuna, her sektöre yönelik proje üretim süreçlerini içeren sertifikalı eğitim programları yer alır. Eğitimler, her meslek grubu için ayrı ayrı ve sektöre yönelik olarak hazırlanmış olan veri setleri ve proje süreçleri üzerinden gerçekleştirilir. Ülke genelinde gerçekleştirilen Netcad eğitimleri ve Netcad kursları ile her yıl binlerce kişiye sertifika vermektedir. Ayrıca, Netcad Portal teknik destek platformu ile kullanıcılarımıza 7/24 ücretsiz teknik destek sağlanmaktadır. Netcad Uzaktan Eğitim Platformu ise uluslararası standartlardaki bir e-öğrenme platformudur.

Size hangi eğitim uygun? Uzmanlık alanınıza göre eğitim detaylarını aşağıda görebilirsiniz: 

Netcad Üniversite Destek Politikası

2013 Temmuz itibari ile 84 üniversitemizin 474 bölümüne eğitim, bilimsel araştırma projeleri, bireysel akademik çalışmalar vb. olası tüm konularda Netcad olarak karşılıksız destek vermekteyiz.
Türkiye ölçeğinde, üniversitelerimizin;
• Harita
• İnşaat
• Maden
• Jeoloji
• Şehir ve Bölge Planlama
• Orman
• Coğrafya
• Ziraat
• Biyosistem 
• Peyzaj
• Çevre

Mühendislikleri ve meslek yüksek okullarına Netcad yazılımları ücretsiz olarak sağlamakta,  ihtiyaç duydukları her an teknik konularda destek olmaktayız.

Netcad Üniversite Lisans Desteği

Üniversite laboratuvarlarına Netcad yazılımları eğitim öğretim amaçlı kullanım için ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Tüm güncel Netcad yazılımları merkezi server üzerinden statik IP ile üniversite laboratuvarlarında dersler kapsamında kullanılabilmektedir. Bu destekten faydalanmak isteyen üniversite bölümlerinin ‘Netcad Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürlüğü’ne hitaben eğitim ve öğretim amaçlı olarak ücretsiz yazılım desteğinden faydalanmak istediklerine ilişkin bir resmi yazıyı iletmeleri yeterli olmaktadır.
Netcad yazılımlarının, bilimsel araştırma projeleri kapsamında kullanıldığı durumlarda tüm Netcad yazılımları ticari fiyatları üzerinden yüksek oranda çok özel indirimlerle üniversitelerimize sağlanmaktadır. Bilimsel araştırma projeleri kapsamında indirimli olarak Netcad yazılımlarına sahip olmak isteyen üniversite bölümleri ve akademisyenlerimizin  eğitim@netcad.com.tr adresine mail yolu ile ya da ‘Netcad Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürlüğü’ne hitaben resmi yazı yolu ile bu taleplerini bildirmeleri yeterli olmaktadır.
Bireysel akademik çalışmalar kapsamında da Netcad yazılımları çok değerli akademisyenlerimize ücretsiz olarak sağlanmakta ve çalışmaları süresince ihtiyaç duyulduğu her an teknik destek verilmektedir.

Netcad Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Tezleri Desteği

Linsans, yüksek lisans, doktora tezlerinde Netcad yazılımlarının kullanılması durumunda, tez süreleri boyunca, tez sorumlusu akademisyenlere ve tez sahiplerine ücretsiz yazılım ve teknik destek sağlanmaktadır.

Netcad Kampüs Sertifika Proje Eğitimleri Desteği

Her yıl ortalama 3000 üniversite öğrencisi ve akademisyen sertifikalı Netcad Kampüs proje eğitimlerinden mezun olmaktadır. Bu kapsamda Netcad Kampüs'te proje üreten her meslek grubuna, her sektöre yönelik proje üretim süreçlerini içeren sertifikalı eğitim programları yer alır. Eğitimler, her meslek grubu için ayrı ayrı ve sektöre yönelik olarak hazırlanmış olan veri setleri ve proje süreçleri üzerinden gerçekleştirilir.
Netcad Kampüs eğitimleri, üniversitelerimize yönelik olarak maliyetinin büyük bölümü firmamız tarafından karşılanarak her yıl düzenli olarak düzenlenmektedir.

Eğitim Programları

Mühendislik Çözümleri ve CBS/GIS konularında tüm 'netcadkampüs' eğitimlerine ulaşın…

Size Hangi Eğitimler Uygun

Mesleğinizi veya çalıştığınız sektörü seçerek, size uygun eğitim programlarının detaylarına erişin…

Kurs Takvimi ve Kayıt

Netcad Kampüs Eğitimlerine 'online kayıt' olabilirsiniz…

Netcad Portal

7/24 online teknik destek platformuna üye olun, sorularınızı sorun, sürpriz hediyeler kazanın…

Netcad e-Learning

Uzaktan eğitim platformundan eğitim paketleri satın alarak, online Netcad öğrenin…

Netcad Üniversite Destek Programı

Netcad Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Tezleri Desteği ve Proje Eğitimleri Desteği

Netcad Eğitim ve Kurs Programları